Przedszkolak hokeistą- Jakub Onak

Turniej mini hokeja na Jastorze dla najmłodszych

11 kwietnia 2012, krz, źródło: jastrzebieonline.pl

10 kwietnia, na lodowisku w Jastrzębiu został rozegrany turniej mini hokeja na lodzie. Nasze miasto reprezentowały dwie drużyny młodych hokeistów.

Turniej mini hokeja na Jastorze dla najmłodszychZobacz zdjęcia

We wtorek na jastrzębskim lodowisku został rozegrany Turniej Mini Hokeja Na Lodzie o Puchar Miasta Jastrzębie-Zdrój. W rozgrywkach wzięły udział młode drużyny z Tychów, Oświęcimia i po dwie z Bytomia i Jastrzębia. Zawody rozgrywane były dla rocznika 2004 i młodszych.

Pierwsza z jastrzębskich drużyn uplasowała się na 3. pozycji, pokonując w meczu o brąz Unię Oświęcim 12:0. UKH Złote Jastrzębie II zajęły 5. miejsce, wywalczone w wygranym meczu z drugą drużyną Bytomia (10:2).

Każda z uczestniczących drużyn otrzymała pamiątkowe puchary i medale. Wyróżniono również najlepszych zawodników turnieju. Młodymi jastrzębianami, którzy otrzymali takie wyróżnienia byli Dominik Kolat (UKH Złote Jastrzębie) i Kewin Kuzdżał (UKH Złote Jastrzębie II).

Nagrody ufundowane przez miasto wręczył prezydent, Marian Janecki.